МК З ВИГОТОВЛЕННЯ КАВОВИХ ІГРАШОК

   У дружній і затишній атмосфері пройшов майстер-клас по виготовленню кавових іграшок для дітей храму Вознесіння Господнього та дітей із дубенського інтернату, що у м. Дубно. Своїм досвідом ділилася п. Людмила Куруц.

   Кавові іграшки є особливими, бо виготовляються із натуральної матерії, яка настоюється на розчині кави з клеєм,

Детальніше...

Дитяче дозвілля

   При храмі Вознесіння Господнього, що у Дубно уже 2-ий рік діє година дитячого дозвілля, яка відбувається після недільної школи. Цієї зими дітям стало цікавіше проводити час не тільки переглядаючи повчальні мультфільми, але й беручи активну участь у різних іграх. Так, завдяки Львівській освітній фундації, в рамках проекту "Бог багатий Милосердям", для дітей та молоді

Детальніше...

МК З КАНЗАШИ

   За сприянням Молодіжної комісії УГКЦ, у рамках проекту "У пошуках талантів", при парафії Вознесіння Господнього, що у Дубно, 11-го жовтня, відбувся майстер-клас з канзаши. Своїм талантом ділилася п. Тетяна Николайчук. Дивлячись на працю її рук розумієш наскільки потрібно любити мистецтво і мати терпіння творити щось прекрасне. Діти, молодь та старші виготовляли прикрасу на сумки, рюкзаки у вигляді синьо-жовтої квітки. Дві години праці пробігли дуже швидко. І усі із душевним задоволенням і власноруч виготовленою квіткою повернулися до своїх домівок.

Детальніше...

Проект "12 кроків"

   Ось і минуло свято Миколая. Діти отримали подарунки і повернулися до буденного життя. Звичайно, що після свят увага до дітей зменшується. Вже так заведено, що під час свят даруємо дітям дарунки, а пізніше забуваємо за дітей до наступних свят. Щоб зламати цей стереотип активна молодь разом із парохом храму Вознесіння Господнього, що у Дубно вирішила впровадити проект під назвою "12 кроків".

Детальніше...